на русский

מצבות מיוחדות

מצבות מיוחדות של בר גינון נצפות ברחבי בתי העלמין בגוש דן מדי יום. בחרנו לשלב את הקסם הטבעי והירוק במקום הכי לא צפוי. כל המסע המיוחד הזה התחיל לפני קצת יותר מ-30 שנה, ונמשך עד היום, כל יום מחדש, ברחבי בתי העלמין בין מצבות הנפטרים היקרים והקדושים.

אנו מספקים שירותי חידוש שיפוץ וגינון מצבות במרחב בתי העלמין של גוש דן

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

לפרטים חייגו:
03-381-8956

או השאירו פרטים:

מצבות מיוחדות עם קסם שלא ניתן לתאר

את הסיטואציה המאתגרת והלא פשוטה אליה נכנסות המשפחות בעל כורחן לא צריך לתאר. מי מאיתנו לא נתקל במצב כזה או אחר של בן משפחה/חבר קרוב שנפטר בשנים האחרונות.

מסע הלוויה בבית העלמין לא משאיר אף עין יבשה. החל מרגע ההספד ועד לרגע מסירת הנפטר למנוחת עולמים יחד עם כל שוכני עפר.
דווקא במקום הכואב ביותר, בחרנו בבר גינון מצבות במקצוע מאתגר אך עם סיפוק ותחושות שאי אפשר לתאר במילים. "הרגע הזה שבו אני שולח למשפחה את התוצאה של המצבה לאחר חידוש המצבה ונטיעת הגינה החדשה סביב המצבה, תמיד מעלה בי רגשות מעורבים." מספר גולן. "ההשקעה כל פעם מחדש על גינון המצבה, ההתעסקות עם האדמה, בניית הערוגות המיוחדות. נטיעת העצים וכל העבודה הזאת, פשוט מרגשת אותי כל פעם מחדש."

גולן משתף אותנו ברגע הכי מיוחד בתהליך ההתעסקות עם מצבות מיוחדות: "החלק הכי מיוחד בתהליך היצירה של המצבה קורה בשלב עדכון המשפחה. ישנן משפחות שמעדיפות להגיע ולראות בעצמן את סיום התהליך. עם זאת, ישנן משפחות אשר מתגוררות רחוק מבית העלמין ומעדיפות לקבל עדכון מרחוק. בכל מצב, אני תמיד משתדל לעשות את הטוב ביותר. במיוחד בתחום זה, אתה רוצה לספק את התוצאה הכי טובה למשפחת הנפטר." ומהן התגובות הכי מרגשות שקיבלת? "כמות האהבה והרגש שהמשפחה מרעיפה עליי כשהם מקבלים את התמונה של המצבה, היא בלתי ניתנת לתיאור."

עוד מספר גולן בהתרגשות: "ברוך השם אני זוכה לקבל פידבקים טובים מהלקוחות ורמת שביעות רצון גבוהה במיוחד. מדובר ברוב הפעמים על מצבות שהוזנחו לאורך שנים. מצבות שעברו שטיפה פעם בשנה בעת האזכרה השנתית. פתאום המשפחה מקבלת תמונה של מצבה שעברה חידוש, כולל גינון ירוק שמחיה את סביבת המצבה, אין דבר יותר מרגש ומחיה מזה. להפוך מצבות ישנות למצבות מיוחדות ומרגשות"

מצבות מיוחדות עם גינות ירוקות

חלק עיקרי בשירותי המצבות שגולן מספק הינו גינון מצבות. מעבר לבניית ערוגות אבן, עץ או חימר שגולן מייצר. לפעמים גם מדובר על עץ זית שצריך לנטוע לצד המצבה. בנוסף לכך, הפך להיות מוצר מבוקש חדש בתחום; דשא סינטטי. יותר ויותר משפחות מבקשות להתקין דשא סינטטי בסביבה המצבה.

הדבר מנעים את זמנם של המשפחות בעת ביקורן והופך את המצבה למיוחדת ומזמינה יותר. מעבר לגינון המיוחד, אפשר גם לבצע כיתוב על מצבות באופן מיוחד ובהתאם לבקשת משפחת המנוח.

מצבות מיוחדות עם סלעים וספסלי עץ נוחים

לא רק דשא סינטטי. הרבה מצבות מיוחדות שניתן לראות היום, מתאפיינות בסלעים גדולים ובינוניים המוצבים לצד המצבה. בנוסף, יש ספסלי עץ מיוחדים אשר נבנים ע"י עזרי גולן יעיש בהתאמה אישית לבקשת הלקוח. כולל ציפוי לקה (במידה והלקוח מבקש מראש) בסיום העבודה לשימור הספסל אל מול תנאי מזג האוויר.

"הביקור במצבה הופך להיות אחר, מיוחד וקסום יותר כאשר משקיעים בסביבת המצבה. הדבר מאפשר לנוח בעת הביקור בצורה נוחה, לפעמים גם תחת הצל של העץ אותו בחרה המשפחה לשתול לצד המצבה."
עזרי גולן מזמין אתכם לסיור אישי בבית העלמין, להסבר ולהתרשמות אודות שירותי החברה וצפייה במגוון מצבות מיוחדות אותן הוא מטפח ע"ב חודשי.

כמו כן, כמו כן אנחנו מזמינים אתכם לצפות במגוון תמונות של מצבות מפרויקטים שבוצעו בשנים האחרונות ע"י עזרי גולן יעיש.

יצירת קשר לבירור אודות מצבות מיוחדות

זקוקים למידע נוסף? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות שירותי המצבות שלנו? אנו, בבר גינון מצבות, זמינים לשירותכם עם סבלנות מכל הלב. עם ניסיון רב, ובסבלנות רבה, נספק עבורכם תשובה לכל שאלה, ונשתדל לעשות את הטוב ביותר עבורכם, ועבור מצבות יקירכם.

אנו מספקים שירותי חידוש שיפוץ וגינון מצבות במרחב בתי העלמין של גוש דן

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

לפרטים חייגו:
03-381-8956

או השאירו פרטים:

אם המידע הזה עזר לכם - שתפו אותו עם אחרים:

שירות מיוחד לפני אזכרה

אנו מספקים שירות חד-פעמי וללא התחייבות הכולל:

חידוש המצבה

ניקוי יסודי סביב חלקת המצבה

חידוש הצמחייה

אפשרות תיאום עם חזן

הצללה, כיסאות והגברה

ושירותים נוספים לבקשת הלקוח/ה