на русский

הסיפור שלנו

אודות בר גינון ותחזוקת מצבות

תחזוקת המצבה באופן שוטף

חברת בר גינון ופיתוח מתמחה בהקמת גינות פרטיות בהתאמה אישית סביב המצבה, תוך כדי התחשבות בתנאי האקלים, בתנאי הסביבה וכו'. אנו הופכים את חלקת הקבר לפינה ירוקה ונעימה למראה. חברת בר גינון פועלת כל יום בבית עלמין הירקון וזמינה להיפגש במקום כדי להתרשם מעבודות שנעשו על ידי החברה.

יחס אישי ורגיש לכל נושא

כמו כן, חברת בר גינון הוקמה על מנת לתת שירות מסור ואישי לכל חלקה וחלקה של יקיריכם, תוך תחזוקה שוטפת וטיפוח המצבה. חברת בר גינון נותנת יחס אישי ומקצועי לכל אחד ואחת מכם וידועה במקצועיות והאמינות לאורך כל השנים. החברה עוסקת בכל השירותים שקשורים לשימור המצבות עצמן והשטח מסביב למצבה. כמון כן אנחנו מתקנים מצבות קיימות וחידוש צבע האותיות במצבות.

לקוחות ממליצים

"ממליץ בחום על שירות הגינון של חברת "בר גינון מצבות". סבתי שנפטרה זה מקרוב, במשך שנים טיפחה גינה לתפארת ביתה. עם פטירתה, חיפשנו חברה שתעצב לה סביבה ירוקה ופרחונית כדי לכבד את זיכרה ולבטא את אבתה לצומח. גולן בעל החברה, התאים למקום צמחים ופרחים ראויים ומרשימים. והמקום מטופח לעילא ועילא. בטוחני שהיא מביטה מלמעלה גאה ומאושרת."

לקוח בר גינון ותחזוקת מצבות

"חברת בר גינון היא חברה מקצועית, הנותנת מענה לכל לקוח באדיבות יתרה. בכל עת ובכל מצב הדורש פתרון לדרישות הלקוח, עובדיה עושים מאמיצים כבירים בכדי ליצור שקט ושלווה למשפחת הנפטר וביחוד למשפחתי. תמיד מצאתי אוזן קשבת ומענה מהיר לבקשותיי. יעילותה השלובה במקצועיות הן יד ימיני."

עוה"ד עינב משומר

"לכבוד בר גינון, שלום רב לכם, רוצה לומר לכם תודה מעומק ליבי. תודה רבה על כל מה שאתם עבורי, על השירות המעולה, הנועם שהדברים נאמרים, הדרך הליווי, הדיוק, העשייה וכמובן התוצאה המלבבת – סוף סוף המקום פורח. תודה שאתם איתי ולצידי, עשיתם לי את השנה קלה יותר. ממליצה בחום על השירות שאתם מעניקים. בהערכה גדולה והמשך שיתוף פעולה פורה."

משפחת קושר

"גולן איש נעים, קשוב, מקצועי מבין דבר ועושה עבודה מדהימה. תודה גולן!"

לקוח בר גינון ותחזוקת מצבות

"המלצה חמה על גולן מבר גינון. אבא שלי ז"ל אהב קקטוסים וסוקולנטים והחלטנו לשתול חלק מהצמחים שגידל על הקברו. גולן במקצועיות, בשירותיות, במהירות וברגישות רבה הוציא את התוכנית לפועל והתקבלה תוצאה יפה ומרגשת מאוד. אני ממליץ על גולן בחום"

גרי דגני

"פגשנו את בר גינון לפני שנתיים לראשונה כשרצינו להוסיף אדניות סביב המצבה של סבתא שלנו שאהבה מאוד פרחים. עזרי מיד נרתם לבקשה וקיבלנו תוצאה מרשימה אף מעבר למצופה. במהלך השנים עזרי שומר על האדניות פורחות ומתחזק את העבודה. לאחרונה נדרשנו שוב למצבה ולא היה לנו ספק שנרצה להמשיך עם עזרי."

לקוחה בר גינון ותחזוקת מצבות

"מומלץ ביותר! כבר מספר שנים משתמשים בשירותי הגינון של עזרי הגנן. מסור ומקצועי ביותר."

ריקי חייט

"תודה לך עזרי על העבודה שהשקעת בנקיון ושתילה מחודשת בקברו של אבי, משה צוקר, ז"ל. צמחיה סוררת השתלטה על סביבת הקבר והכתובת. טרחת לנקות וללטש את האבן, להחליף את מצע השתילה ולשתול צמחים יפים. ועל כך אנו מודים לך מאוד."

אורלי ניסים

שירות מיוחד לפני אזכרה

אנו מספקים שירות חד-פעמי וללא התחייבות הכולל:

חידוש המצבה

ניקוי יסודי סביב חלקת המצבה

חידוש הצמחייה

אפשרות תיאום עם חזן

הצללה, כיסאות והגברה

ושירותים נוספים לבקשת הלקוח/ה