на русский

שיפוץ מצבות מקצועי

שיפוץ מצבות מקצועי מתבצע עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר. על מנת להבטיח את שמירת טיב המצבה לאורך שנים ארוכות ועמידות רבה בפני פגעי מזג האוויר הרבים. המאפיניים העיקריים בשיפוץ מצבות הם: ניקוי וצביעת אותיות המצבה, ליטוש המצבה כללי עם מכונה מיוחדת, רובה בכל החיבורים ומריחת סילר בסוף התהליך. הם אלו שמבטיחים את שימור העבודה לאורך הזמן.

אנו מספקים שירותי חידוש שיפוץ וגינון מצבות במרחב בתי העלמין של גוש דן

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

לפרטים חייגו:
03-381-8956

או השאירו פרטים:

שיפוץ מצבות איכותי מתחיל באפיון התוצאה

ברחבי בתי העלמין פזורות המון מצבות מוזנחות. כאלה שהוזנחו לאורך שנים בודדות וכאלה שהוזנחו לאורך שנים רבות וארוכות. בהרבה מן הפעמים ניתן לפתור את בעיית ההזנחה ע"י שירות חידוש מצבות אך ישנם מקרים חריגים, בהם חידוש לא יכול לעזור והמצב מחייב שיפוץ יסודי של המצבה.

לפני כל תחילת שיפוץ מצבות, מאפיין גולן יחד עם משפחת המנוח את התוצאות הרצויות לאחר השיפוץ. השיפוץ בנוי ממכלול שירותים ועלינו להתמקד בתוצאה הרצויה. לכן, רגע לפני שניגשים למלאכת השיפוץ – מבינים יחד, מה נחוץ, ומה פחות. מה אנחנו רוצים לראות על המצבה אם אנחנו כבר מחליפים את כרית המצבה. אפילו ברמת סביבת המצבה. הרבה פעמים אנו עוקרים שורשים ישנים של צמחים ובמקומם נוטעים עץ חדש או ערוגת אבן מרהיבה לצד המצבה שתכיל בתוכה צמחייה ירוקה ומתחדשת.

ההזדמנות ליצור מחדש בזמן שיפוץ המצבה

כיוון שמשפצים את המצבה וסביבתה מהיסוד, ניתן ליצור סוג של מצבה חדשה. ישנם מקרים בהם אנו מדביקים שיש חדש על השיש הקיים. ישנם מקרים בהם צריך להחליף לגמרי את כרית המצבה ולפעמים גם את מבנה גוף המצבה.

לאחר שמאפיינים את התוצאה, ניגשים למלאכת בחירת חומרי הגלם. יחד עם משפחת המנוח, ניגש גולן לתהליך בחירת החומרים. מדובר על מגוון רחב של סוגי שיש, אבן, חיפויים, צמחיה, עצים וכו' שבהם ניתן להשתמש. על כן, הניסיון והסבלנות הרבה באים לידי ביטוי במיוחד בשלב זה. גולן למד עם השנים להתאים את סוג חומרי הגלם לבקשה של המשפחה במילים הפשוטות שלהם, כשהם מתארים את החיבור למנוח ואת הייחודיות שהייתה בו. כל אלה מביאים את גולן לבחור את הבחירה הנכונה בשטח.

שיפוץ מצבות מאז 1990

השירות המיוחד שניתן בבר גינון מצבות החל עוד בשנות ה-90, כאשר גולן הסתובב בין המצבות וביצע שיפוץ יסודי למאות מצבות בבתי העלמין במהלך עשרות השנים האחרונות. הניסיון הרב מביא איתו יתרון עצום בשטח. גולן מאפשר למשפחות המנוח לבחור סגנון שיפוץ מבין כל העבודות אותן כבר ביצע בעבר. על כן, ניתנת למשפחה האפשרות לצפות כיצד התוצאה תיראה בסופו של התהליך. ובכך לכוון ואף להגיע מעבר לציפיות של שיפוץ המצבה.

גולן משתף אותנו על תהליך שיפוץ המצבות מנקודת המבט שלו: "התהליך מורכב מאוד, הרבה פעמים אני נתקל במצבות שהוזנחו לאורך שנים, השיפוץ זועק מן המצבה והמשפחה נאלצת להתמודד עם הזנחה של שנים. הרבה פעמים החידוש הזה, שיפוץ המצבה והתוצאה שמגיעה לאחר מכן, כל התהליך הרגשי המורכב הזה, מעורר משהו פנימי בלב המשפחות. משהו שלא ניתן להסביר. התגובות שאני מקבל מהם אחרי שאני שולח להם את התמונה של המצבה לאחר השיפוץ. זה משהו מיוחד, זה משהו שגורם להם לעוצמות נפש מאוד גבוהות."

יצירת קשר לבירור אודות שיפוץ מצבות

זקוקים למידע נוסף? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות שירותי המצבות שלנו? אנו, בבר גינון מצבות, זמינים לשירותכם עם סבלנות מכל הלב. עם ניסיון רב, ובסבלנות רבה, נספק עבורכם תשובה לכל שאלה, ונשתדל לעשות את הטוב ביותר עבורכם, ועבור מצבות יקירכם.

אנו מספקים שירותי חידוש שיפוץ וגינון מצבות במרחב בתי העלמין של גוש דן

(השירות ניתן על בסיס חודשי או חד פעמי)

לפרטים חייגו:
03-381-8956

או השאירו פרטים:

אם המידע הזה עזר לכם - שתפו אותו עם אחרים:

שירות מיוחד לפני אזכרה

אנו מספקים שירות חד-פעמי וללא התחייבות הכולל:

חידוש המצבה

ניקוי יסודי סביב חלקת המצבה

חידוש הצמחייה

אפשרות תיאום עם חזן

הצללה, כיסאות והגברה

ושירותים נוספים לבקשת הלקוח/ה